Gminna Biblioteka Publiczna w Przystajni po raz pierwszy wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Kinder pod nazwą „Przerwa na wspólne czytanie”.

Przez kilka tygodni można było głosować internetowo na wybraną bibliotekę. Miło jest nam poinformować, że biblioteka w Przystajni znalazła się w gronie zwycięzców. Nasza biblioteka otrzymała 2111 głosów i zajęła 137 miejsce na kilkuset uczestników konkursu.

Dzięki głosom Czytelników do biblioteki trafił zestaw książek dla najmłodszych oraz 2 pufy do zorganizowania kącika wspólnego czytania dzieciom. Już planujemy zajęcia biblioteczne z wykorzystaniem puf…

Wszystkim, którzy głosowali na bibliotekę w Przystajni, składamy serdeczne podziękowanie za głosy i mobilizację!